JFM Medium Brown farba na bradu a fúzy

Výrobca: Just For Men

Skladom Doručíme do: 25.10.2021

DORUČENIE ZA 1,50EUR!

NAD 40EUR DOPRAVA ZADARMO!

14,45 € s DPH

Hodnotenie produktu: 4.4/5 (35x)

Tvoje hodnotenie:

Pred použitím nezabudni vykonať test na alergickú reakciu!   Viac sa dozvieš v návode .Prvá farba na bradu a fúzy pre mužov! Odstráni šediny a vráti späť k prírodnému odtieňu za 5 minút . Rovnako ako vlasy, aj fúzy časom šedivejú, niekedy oveľa skôr ako vlasy samotné. Fúzy sú proti farbeniu podstatne odolnejšie než vlasy. Prípravok Just For Men Pflege-Brush-in-Color-Gel je špeciálna zmes na báze gélu a je optimálne prispôsobená zvláštnym vlastnostiam fúzov. Farba nezmení prírodný odtieň tvojich fúzov , dodá iba farbu šedinám tak, aby ladili s tými, ktoré ešte šedivé nemáš. Nevymýva sa, nevybledne. Akonáhle fúzy odrastú a znova sa objavia šediny, je čas na novú aplikáciu farby Just For Men. Koľko aplikácií sa ti podarí s jedným balením záleží od množstva fúzov, ktoré potrebuješ zafarbiť. Použi len toľko, koľko potrebuješ a zvyšok si uschovaj na ďalšie použitie. Odpoveď na najčastejšie otázky nájdeš v samostatnej sekcii Návod na použitie   a videonávod  

Pred použitím nezabudni vykonať test na alergickú reakciu! Viac sa dozvieš v návode.
Prvá farba na bradu a fúzy pre mužov! Odstráni šediny a vráti späť k prírodnému odtieňu za 5 minút. Rovnako ako vlasy, aj fúzy časom šedivejú, niekedy oveľa skôr ako vlasy samotné.
Fúzy sú proti farbeniu podstatne odolnejšie než vlasy. Prípravok Just For Men Pflege-Brush-in-Color-Gel je špeciálna zmes na báze gélu a je optimálne prispôsobená zvláštnym vlastnostiam fúzov.
Farba nezmení prírodný odtieň tvojich fúzov, dodá iba farbu šedinám tak, aby ladili s tými, ktoré ešte šedivé nemáš.
Nevymýva sa, nevybledne. Akonáhle fúzy odrastú a znova sa objavia šediny, je čas na novú aplikáciu farby Just For Men. Koľko aplikácií sa ti podarí s jedným balením záleží od množstva fúzov, ktoré potrebuješ zafarbiť. Použi len toľko, koľko potrebuješ a zvyšok si uschovaj na ďalšie použitie.

Odpoveď na najčastejšie otázky nájdeš v samostatnej sekcii

Návod na použitie a videonávod

 

instagram: https://www.instagram.com/justformen/

Farba na bradu,

Pavol, 01.05.2020 07:20:21

Farba na bradu je velmi agresivna chemia, ktora my asi po 5 pouziti sposinila silny zapal az egzem na tvary. Tsketo produkty by mali zakazat ponukat.

JFM medium brown M-35

Stanislav Chovanec , 27.01.2020 22:27:35

Dobry den, chcem sa spýtať, či budete mat produkt JFM medium brown M35 dostupny. dakujem

Re: JFM medium brown M-35

beardguru, 28.01.2020 09:06:47

pozdravujeme, novy tovar by mal dorazit v utorok o tyzden

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info