Stern vosk na fúzy 13g

Výrobca: Stern

Vypredané

DORUČENIE ZADARMO!

Vrátenie tovaru do 30 dní

7,45 € s DPH

Hodnotenie produktu: 5/5 (11x)

Tvoje hodnotenie:

Vosk na fúzy na vodnej béze od nemeckej firmy Stern, ktorý je vyrábaný už od roku 1906. Produkt je založený na starej maďarskej receptúre, ktorá obsahuje vyživujúci včelí vosk. Krémová konzistencia nezanechá vo fúzoch žiadne stopy a dá sa ľahko umyť vodou. Vôňa vosku je neutrálna, nič výrazné. Vyrobené v Nemecku.  Použitie: naber na prst malé množstvo vosku, rozotri medzi prstami a vmasíruj do fúzov. Nechaj chvíľu zaschnúť a môžeš fúzy vytvarovať do požadovanej formy.  

Vosk na fúzy na vodnej béze od nemeckej firmy Stern, ktorý je vyrábaný už od roku 1906. Produkt je založený na starej maďarskej receptúre, ktorá obsahuje vyživujúci včelí vosk. Krémová konzistencia nezanechá vo fúzoch žiadne stopy a dá sa ľahko umyť vodou. Vôňa vosku je neutrálna, nič výrazné. Vyrobené v Nemecku. 

Použitie: naber na prst malé množstvo vosku, rozotri medzi prstami a vmasíruj do fúzov. Nechaj chvíľu zaschnúť a môžeš fúzy vytvarovať do požadovanej formy.

 

Jano vie o čom hovorí...

Majo, 26.03.2018 00:01:38

Úplne súhlasím, ale nekupujte tento vosk hneď, najprv si nakúpte všetky možné značky a vyskúšajte ich a až potom si kúpte tento zázrak a nebudete chcieť nič iné...

Jednoznačne najlepší vosk na zatočen...

Ján, 18.10.2016 15:21:28

Jednoznačne najlepší vosk na zatočené fúzy. Vyskúšal som viacero značiek ,ale tento môžem na 100% doporučiť v najlepšom Beardguru shop.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info