Damn Good Soap mydlo na bradu 135g

Damn Good Soap mydlo na bradu 135g

Hodnotenie produktu: 4.55/5 (20x)

Tvoje hodnotenie:

Táto čierna kocka je vo svojom obore bezkonkurenčná. Čistí, hydratuje a zanecháva bradu čertovsky dobre voňajúcu. Mydlo je ručne robené za studena, čo znamená vysokú kvalitu produktu, pretože v sebe zloženie zanecháva viac cenných látok. Vďaka obsahu olivového oleja, kokosového oleja a a oleja zo sladkých mandlí, dokonale hydratuje a vyživuje bradu. Obsahuje prírodnú pemzu, pôsobí ako peeling. Za farbu vďačí prírodnému aktívnemu uhliu, ktoré má protizápalové vlastnosti. Vôňa mydla je vlajkovou vôňou tejto značky. Konkrétne vôňa bergamotu (citrus) a santálového dreva. Vyrobené v Holandsku. Obsah 135g.

Zloženie: Vyrobené z palmového oleja, kokosového oleja, ricínový olej, a rôzne (prírodné) esenciálne oleje. Obsahuje aj aktívne uhlie, prírodný íl a pemzu.

12,45 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Damn Good Soap

Spokojnosť

Matej, 13.04.2019 20:10:16

Vyskúšal som viacero mydiel a šampónov na bradu, aby som si spravil určitý prehľad a zistil, čo mi najviac sedí. Ostal som napokon pri tomto mydle, ktoré mi veľmi vyhovuje zo všetkých produktov, ktoré sú ponúkané na slovenskom trhu a opakovane si ho kupujem. Výborne pení, veľmi dobre umýva, zanecháva peknú vôňu a vydrží približne 3 mesiace. Veľká spokojnosť a odporúčam.

Tento je cool aj vyborny. Odporucam.

Michal, 31.01.2017 11:31:31

Tento je cool aj vyborny. Odporucam.

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info