Reuzel Red High Sheen Pomade

Výrobca: Reuzel

Vyber variant

DORUČENIE ZA 1,50EUR!

NAD 40EUR DOPRAVA ZADARMO!

Varianty produktov

7,18 € s DPH

8,45 € s DPH Zľava 1,27 €

Hodnotenie produktu: 4.79/5 (43x)

Tvoje hodnotenie:

Holandská pomáda na vodnej báze s vysokým leskom a strednou fixáciou. Vôňa pomády pripomína výraznú vôňu jabĺk. Pomáda vo vlasoch jemne stvrdne, takže ak chceš počas dňa vlasy upraviť, použi mokrý hrebeň. Vyrobené v USA. Použitie:  Malé množstvo rozotri v rukách, až kým nezmäkne a potom votri do vlasov od korienkov až po konce.  Videorecenziu nájdeš  tu Červená verzia je fixáciou slabšia od modrej verzie. Inak sú vlastnosti pomád rovnaké. Kľúčové zloženie: ricinový olej - hydratuje vlasy a zlepšuje ich poddajnosť

Holandská pomáda na vodnej báze s vysokým leskom a strednou fixáciou. Vôňa pomády pripomína výraznú vôňu jabĺk. Pomáda vo vlasoch jemne stvrdne, takže ak chceš počas dňa vlasy upraviť, použi mokrý hrebeň. Vyrobené v USA.

Použitie: Malé množstvo rozotri v rukách, až kým nezmäkne a potom votri do vlasov od korienkov až po konce. 

Videorecenziu nájdeš tu

Červená verzia je fixáciou slabšia od modrej verzie. Inak sú vlastnosti pomád rovnaké.

Kľúčové zloženie:
ricinový olej -
hydratuje vlasy a zlepšuje ich poddajnosť

instagram: https://www.instagram.com/reuzel/

Reuzel

Stano, 17.01.2016 22:32:38

Pri tejto pomade, ako ja pri ostatnych z dielne Reuzel, nie je velmi co spekulovat. Jeden z TOP vlasovych prodkutov na trhu. Cervena Reuzelka je spracovana od plechovice, cez aplikaciu do vlasov az po vymyvanie ako Mercedes. Plus ceresnicka na torte je vona, ktora ta odrovna. Letny vanok vo vlasoch zamava aj s tvojou frajerkou:) Tato pomada, je proste MUST HAVE, pre kazdeho milovnika klasickych aj menej klasickych ucesov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info