H.ZONE Šampón na bradu a fúzy 100ml

NOVINKA

Výrobca: H.ZONE

Vypredané

DORUČENIE ZA 1,50EUR!

NAD 40EUR DOPRAVA ZADARMO!

12,45 € s DPH

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buď prvý!

Tvoje hodnotenie:

Pánsky šampón SHAMPOO DA BARBA vám umožní získať vysoko kvalitnú starostlivosť o bradu a fúzy doma. Produkt talianskej značky pozostáva z prírodných zložiek, ktoré aktívne vyživujú, upokojujú, zjemňujú a čistia pokožku brady a fúzov.Šampón na fúzy pomáha uľahčiť proces holenia, fúzy sa stávajú poslušnejšími a majú prirodzený lesk. Po použití šampónu je pokožka viditeľne vyživená, zmierňujú sa zápaly a podráždenia, normalizuje sa vodná bilancia, predchádza sa suchu a olupovaniu pokožky. Vhodné pre mužov s rôznymi typmi pleti a fúzov.SHAMPOO DA BARBA sa odporúča na každodenné použitie a poskytuje spoľahlivý a kvalitný výsledok.Naneste malé množstvo na dlaň, napeňte a naneste na fúzy. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Fúzy sú po použití poslušnejšie a ľahko sa upravujú do požadovaného tvaru.Príjemná aróma a účinné čistenie zaručujú sviežosť počas celého dňa.

Produkt talianskej značky pozostáva z prírodných zložiek, ktoré aktívne vyživujú, upokojujú, zjemňujú a čistia pokožku brady a fúzov.
Šampón na fúzy pomáha uľahčiť proces holenia, fúzy sa stávajú poslušnejšími a majú prirodzený lesk. Po použití šampónu je pokožka viditeľne vyživená, zmierňujú sa zápaly a podráždenia, normalizuje sa vodná bilancia, predchádza sa olupovaniu pokožky. Vhodné pre mužov s rôznymi typmi pleti a fúzov.
SHAMPOO DA BARBA sa odporúča na každodenné použitie a poskytuje spoľahlivý a kvalitný výsledok.
Naneste malé množstvo na dlaň, napeňte a naneste na fúzy. Dôkladne opláchnite teplou vodou. Fúzy sú po použití poslušnejšie a ľahko sa upravujú do požadovaného tvaru.
Príjemná aróma a účinné čistenie zaručujú sviežosť počas celého dňa.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info