Späť

Čas je pre účes dôležitý

To najdôležitejšie pre perfektný účes.

Čas je pre účes dôležitý

Hneď na začiatku ti prezradím to najväčšie tajomstvo. Možno si myslíš, že je to ten najlepší prípravok alebo typ vlasov, ktoré máš na hlave, no najdôležitejší je ČAS. Samozrejme, treba ešte vedieť, ako na to, ale to sa dá všetko naučiť a ja ťa to snáď postupne aj naučím. No keď má človek čas a neponáhľa sa, zákonite nerobí zbytočné chyby. To je podľa mňa rozhodujúce a myslím si, že pri rannej rutine s účesom to platí 2x viac.
Aj mne sa veľakrát stalo, že som zaspal, nič som nestíhal a všetko som sa snažil urýchliť. Niekedy som dokonca vynechal aj raňajky, aby som mal viac času pred zrkadlom. Každému sa prihodí, že občas zaspí. Ranné naháňačky snáď poznáš, aj keď si s vlasmi veľa starostí nerobíš :) 

TIP: Neignoruj budík, aby si mal dosť času na účes, ak chceš vyzerať jak pán celý deň.

Všetko som robil na rýchlo, nepáčilo sa mi, čo mi vzniklo na hlave, ešte som to aj 3x prerábal a aj tak to bolo stále zle. Už som vedel, že mi to nevydrží na hlave, vlasy mi budú padať a ja budem z toho akurát nervózny a presne tak to aj bolo. Stále som si vlasy chytal a keď som sa ich snažil celý deň upravovať, v konečnom dôsledku som to ešte zhoršil.

TIP: Keď si raz upravíš vlasy, tak je priam žiadúce si účes nechytať. Daj si zákaz! Uvidíš, bude to omnoho lepšie s držaním počas celého dňa :)

Je veľmi dôležité nájsť si ráno aspoň 15 min. No dobre, niekto, kto má dlhšie vlasy, použije do vlasov gumičku a hotovo, ale to je iný prípad. Ja keď ráno vstanem, nevyzerám moc dobre, nebudem si predsa klamať. Momentálne mám klasický undercut. Moje na 100% rovné vlasy mám až pod nos, takže ich všetky musím pekne pozdvíhať hore, inak to nejde. Upraviť tak, aby bolo všetko na svojom mieste celý deň. Ak to má vyzerať a hlavne vydržať, potrebujem na to dostatok času každé ráno.
Takže skúste ráno neignorovať budík (áno, je to ťažké, hlavne v pondelok) a získaš dôležité minúty, ktoré rozhodnú, či BUDEŠ UPRAVENÝ JAK PÁN alebo nie.

Jackob

Hodnotenie

(0 komentárov)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie