Lifestyle

Ako sa starať o bradu počas zimy?

Ako sa starať o bradu počas zimy? S ohľadom na teploty, ktoré nás počas zimy sprevádzajú, zapustenie brady je oveľa bežnejšie ako počas celého roka. Ak uvažuješ o zapustení brady alebo si už v procese pestovania, tu je návod, ako rast brady a fúzov povzbudiť a ako ich udržať počas zimy v dobrej kondícii.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Ako sa vysporiadať s riedkou bradou?

Ako sa vysporiadať s riedkou bradou? Jednou z vecí, z ktorých môže byť muž pestujúci bradu frustrovaný, je vyrovnávanie sa s holými alebo riedkymi miestami na svojej brade. Pravdou je, že keď príde na pestovanie brady, obrovskú rolu v tom zohrávajú gény a tie vo veľkej miere určia, ako bude brada vyzerať.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Movember je tu

Movember je tu Mesiac mužskej solidarity pripadá na november a symbolika je zameraná predovšetkým na prevenciu typicky mužského ochorenia, ktorým je rakovina prostaty.

Čítaj viac... Komentáre: 0

5 mýtov o brade

5 mýtov o brade Každý bradáč to asi pozná, okolie mu stále hovorí o všetkých nevýhodách, ktoré sú s nosením brady spojené, no poďme spolu vyvrátiť minimálne 5 mýtov, ktoré sa o bradách dokola opakujú.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Pomocné kolieska pre účes

Pomocné kolieska pre účes Po niekoľkých recenziách produktov som tu opäť a prinášam vám nový článok pre teba a tvoj účes.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Ako nosiť Handlebar Mustache

Ako nosiť Handlebar Mustache Fúzy boli moderné ešte skôr, ako Movember. Brada môže byť voľba posledného desaťročia, ale v 70. a 80. rokoch to bolo hlave o mužských fúzoch. A samozrejme, súčasťou skoro každej brady sú fúzy.

Čítaj viac... Komentáre: 2

Brada vs vlasy

Brada vs vlasy Keď príde na starostlivosť o pleť, s istotou môžeme povedať, že nepoužívaš rovnaké produkty na tvár ako používaš na telo, tak prečo by tvoje vlasy a brada mali byť iné?

Čítaj viac... Komentáre: 0

Vlasové toniká a ich použitie

Vlasové toniká a ich použitie V 50tych a 60tych rokoch boli vlasové toniká veľmi obľúbené. Príchodom gélov, lakov a celého radu ďalších produktov však upadli do zabudnutia.

Čítaj viac... Komentáre: 0

Čo je olej na bradu?

Čo je olej na bradu? Z čoho sa zväčša skladá olej na bradu? Prečo a koľko by si ho mal používať?

Čítaj viac... Komentáre: 0

Ako vyrobiť klasický účes

Ako vyrobiť klasický účes Základné info ku klasickým účesom, ktoré zvládneš bez absolvovania kurzu barberingu.

Čítaj viac... Komentáre: 0

  • 1
  • 2
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie